Forma spolupráce:

 

Máme pro Vás nabídku 2 způsobů spolupráce.

1. způsob: výdejní místo pro náš e-shop, možnost umístění letáků, doporučení klientům.

2. způsob: prodej našeho sortimentu, který obsahuje alaptid Vašim zákazníkům

Výhody pro Vás:

  1. zkvalitnění služeb Vašim zákazníkům, velmi jim pomůžete při problémech spojených s hojením ran, při problémech s jejich pletí (akné, jizvy)
  2. pevně stanovená finanční odměna, která nezávisí na počtu odebraných výrobků

Co je alaptid?

Alaptid je velmi malá, biologicky aktivní látka, která dokáže spustit regenerační proces každého lidského těla.

Jak alaptid pomáhá v organismu?

Alaptid se krevním oběhem dostane do oslabené tkáně, kde aktivuje příslušné enzymy a bílé krvinky, které pak spouštějí v těle obranné reakce. Díky nim se z těla odstraňují bakterie, viry i další škodlivé mikroorganismy. Pokud je tělo zbavené škodlivin následně zásobené potřebnými vitamíny a živinami, dochází k buněčné obnově a k reprodukci zdravých buněk.

Alaptid tedy ozdravuje buňky a spouští v těle množení zdravých buněk. Proto je alaptid nápomocný při léčbě různých onemocnění, zdravotních problémů, ale také k udržení a zlepšení celkového stavu organismu včetně kůže. Všechna onemocnění mají totiž stejnou příčinu: poškození buněk.

Shrnutí výsledků výzkumů alaptidu, který probíhal v Biotechnologickém a biomedicínském centru Akademie věd a Univerzity Karlovy ve Vestci

 

Směs topicky hojivých peptidových složek s alaptidem nachází využití zejména při hojení chronických, zanícených a komplikovaných ran, ale i běžných zranění, pooperačních ran či popálenin. U zdravých pacientů zkracuje dobu hojení téměř na třetinu, u obtížně se hojících ran zkracuje dobu hojení až 7 krát.

V kombinaci s dalšími peptidovými složkami má alaptid obrovský potenciál stát se účinným pomocníkem lékařů, a především jejich pacientům v boji s různými formami poškození pokožky. Jde zejména o estetickou medicínu, podporu péče o rány a jejich hojení po chirurgických a mikrochirurgických zákrocích, při běžných poraněních, včetně špatně se hojících, zanícených či diabetických ran, kde může být sepse či infekce významnou překážkou k vyhojení rány.

V případě zájmu o spolupráci nás prosím kontaktujte telefonicky: 608 664 111 nebo emailem: obchod@petrhromada.cz, domluvíme si osobní schůzku, součástí schůzky je představení výrobku, představení podmínek spolupráce a předání vzorků pro Vás na vyzkoušení.