Aktuálně doplňujeme náš tým o Obchodního manažera pro Olomoucký kraj.

Náplň práce: tvorba obchodní a personální strategie obchodního týmu, vedení obchodního týmu (10 obchodníků), nábor, zaškolování nových obchodníků, reporting aktivit obchodního týmu, cca 20% času pak oslovování nových klientů a péče o stávající klienty z řad lékařů, zubních ordinací, lékáren, drogérií, masážních a kosmetických salónů.

Požadavky: flexibilní, samostatná, zodpovědná, komunikativní, ambiciózní osobnost se schopností vést a budovat obchodní tým, nutná znalost regionu, ŘP skupiny B, znalost MS Office, předchozí zkušenosti na podobné pozici jsou vítány, nejsou podmínkou.

Nabízíme: po zapracování (cca. 3 měsíce) 50 – 80 tis. Kč měsíčně, po roce působení až 100 tis Kč měsíčně, propracovaný systém zaškolení, pomoc head huntera při budování obchodního týmu, pomoc zkušeného mentora při vedení týmu, asistentku pro administrativu.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na email: kariera@petrhromada.cz případně využijte formuláře.

Pro zodpovězení případných dotazů volejte na telefon: 608 664 111.

Odpovědní formulář – Obchodní manažer pro Olomoucký kraj

    Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.