Chcete být nezávislí na kapesném od rodičů? Nechcete chodit na brigády do supermarketů, McDonald nebo továren?

Máme pro vás nabídku spolupráce!

Přicházíme na český trh s jedinečným produktem pro zlepšení kognitivních funkcí (paměť, soustředění), jehož cílovou skupinou jsou vysokoškolští studenti.

Za co budete zodpovědní?

Zviditelnění produktu a následný prodej produktu na Vašich sociálních sítích (Instagram, FB), organizování on-line seminářů a zajištění účasti na on-line seminářích. Osobní prodej produktu zákazníkům z řad studentů vysokých škol. Těm nejschopnějším pak dáme možnost si vybudovat tým spolupracovníků z jejichž výsledků budou odměněni.

Co od nás dostanete?

Skvělý produkt s prokazatelnými výsledky, jehož cílovou skupinu skvěle znáte. Know-how a podporu zkušených obchodníků ať už v on-line světě nebo při osobním prodeji. Nadstandardní výdělek – v pilotním testovacím programu se tento výdělek po 1 semestru pohyboval mezi 20-30 tisíci měsíčně.

Pokud jste dočetli až sem, jste aktivní, komunikativní, ambiciózní osobnost, která začíná kde jiní končí, pak jste pro nás ten pravý  člověk.

Odpovědět můžete pomocí kontaktního formuláře, messengeru, Instagramu (odkazy vpravo nahoře), případně přes Whats app, Viber, Telegram (telefonní číslo 608 664 111).

Kontaktní formulář spolupráce pro studenty: